RAŠYKITE info@jonspc.lt
SKAMBINKITE +370 426 60 079
PARAMA

PROJEKTAS „NUO GLOBOS LINK GALIMYBIŲ BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ PLĖTRA“ SOCIALINĖS DIRBTUVĖS ASMENIMS, TURINTIEMS PROTO IR (AR) PSICHIKOS NEGALIĄ

Nuo 2020 m. birželio 3 d. iki 2023 m. balandžio 30 d. Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centre vykdomas iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Neįgaliųjų reikalų departamento bendrai finansuojamas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas neįgaliems suaugusiems asmenims su proto ir/ar psichikos negalia gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje.

Joniškio SPUC vykdomas socialinių dirbtuvių paslaugų teikimas. Paslauga teikiama 10-iai neįgalių asmenų. Teikiant paslaugą sudaromos galimybės neįgaliesiems su specialistų pagalba įgyti darbinius įgūdžius, atliekant realias darbo užduotis (žvakių liejimas, krepšelių pynimas, dirbiniai iš siūlų ir kt.), taip didinant jų galimybes įsidarbinti atviroje darbo rinkoje. Projekto dalyviai mokosi pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus, siekiant savarankiško gyvenimo ir dalyvavimo visose gyvenimo srityse.